Licí epoxidové pryskyřice

Licí pryskyřice je čirá pryskyřice a používá se k výrobě šperků, říčních stolů, pro vytváření dekoračních předmětů jako jsou epoxidové lampičkyepoxidová servírovací prkénkacharcuterie desky a při výrobě truhlářských výrobků.

Správná pryskyřice pro maximální tloušťku vrstvy a objem lití?

Podle druhu výrobku je potřeba zvolit správnou epoxidovou pryskyřici. Díky tomu je možné ušetřit velké množství času při vytvrzování pryskyřice nebo také peněz při znehodnocení výrobku.

  • TopGlass 10 používá se převážně k výrobě šperků, šperků z pryskyřice a dřeva či drobných dekorací se dřevem
  • TopGlass 50 používá se převážně k výrobě konferenčních stolků ze dřeva a epoxidové pryskyřiceepoxidových servírovacích prkénekvětších dekoračních předmětů, epoxidových lampiček a drobného nábytku z pryskyřice
  • TopGlass 100 používá se k výrobě velkých jídelních stolů z pryskyřice a dřevavýrobě konferenčních stolků ze dřeva a epoxidové pryskyřice, epoxidových servírovacích prkének, velkých dekoračních předmětů, masivních epoxidových lampiček a masivního nábytku jako jsou čela postele.

 

Při práci se dřevem použijte TopGlass Primer – bez rozpouštědlová čirá bezbarvá penetrace s nízkou viskozitou a rychlým vytvrzením, uzavírací a kontaktní můstek na dřevo pro řadu TOPGLass.

 – nabízí možnost odlévat silnější odlitky pro výrobu velkých epoxidových stolů, epoxidových lamp a dekoračních předmětů

TopGlass 10

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá hmota s velmi nízkou viskozitou a rychlým vytvrzením, pro použití k zalévaní dekorací a předmětů do tloušťky 1cm.

TopGlass 50

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá hmota s velmi nízkou viskozitou a pomalejším vytvrzením, vhodná pro pigmentovaní, použití k zalévaní do tloušťky 5cm.

TopGlass 100

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá hmota s velmi nízkou viskozitou, dlouhou dobou vytvrzení a vysokou UV stabilitou, použití k zalévaní do tloušťky 10 cm.

TopGlass Primer

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá bezbarvá penetrace s nízkou viskozitou a rychlým vytvrzením, uzavírací a kontaktní můstek na dřevo pro řadu TOPGLass.

Kontaktní formulář

Klíčové vlastnosti odlévací epoxidové pryskyřice

  • Nižší viskozita (tekutější) – u epoxidové pryskyřice pro odlévání je velmi důležitá tekutost pryskyřice, aby velmi dobře vyplnila všechny prostory při odlévání epoxidových stolů a jiných výrobků
  • Pomalejší doba vytvrzení – oproti běžným epoxidům má mnohem delší dobu vytvrzení. Díky tomu se snadno odstraňují bublinky z epoxidu
  • Delší doba zpracovatelnosti – poskytuje delší dobu pro míchání odlévací pryskyřice, důkladné zapracování pigmentů a také dostatek času pro odbublinkování třeba v podtlakové vývěvě
  • Silnější tloušťka odlitku – nabízí možnost odlévat silnější odlitky pro výrobu velkých epoxidových stolů, epoxidových lamp a dekoračních předmětů