Prodej materiálu

TopGlass 10

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá hmota s velmi nízkou viskozitou a rychlým vytvrzením, pro použití k zalévaní dekorací a předmětů do tloušťky 1cm.

TopGlass 50

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá hmota s velmi nízkou viskozitou a pomalejším vytvrzením, vhodná pro pigmentovaní, použití k zalévaní do tloušťky 5cm.

TopGlass 100

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá hmota s velmi nízkou viskozitou, dlouhou dobou vytvrzení a vysokou UV stabilitou, použití k zalévaní do tloušťky 10 cm.

TopGlass Primer

Epoxidová 2 složková bez rozpouštědlová čirá bezbarvá penetrace s nízkou viskozitou a rychlým vytvrzením, uzavírací a kontaktní můstek na dřevo pro řadu TOPGLass.

Original Marble

Mramorovaná bezespárá epoxidová tvrdá odolná podlaha v jedné barvě dle RAL (20 základních + příplatkové odstíny) a efektní mramorování vytvořené speciálním sprejem (v sedmi odstínech) v matném provedení. Tloušťka podlahy cca 2 mm. Podlaha se skládá z 2 složkové epoxidové stěrky, speciálního spreje a 2složkoveho polyuretanového UV odolného matného laku. Použiti v interiérech. Pod podlahovinu nutno penetrovat, doporučujeme univerzální epoxidovou penetraci. 

Flexi Marble set 5,57

Mramorovaná bezespárá polyuretanová flexibilní UV stabilní podlaha v jedné barvě dle RAL odstínů (20 základních + příplatkové odstíny) a efektní mramorovaní vytvořené speciálním sprejem (v sedmi odstínech) v matném provedení. Tloušťka podlahy cca 2 mm. Podlaha se skládá z 2 složkové polyuretanové stěrky, speciálního spreje a 2 složkového polyuretanového UV odolného matného laku. Použití v interiérech. Pod podlahovinu nutno penetrovat, doporučujeme univerzální epoxidovou penetraci EP02 EKO. 

TopFix Exteriér/interiér

2 složková vazná a potěrová hmota.

EpoStone exteriér/interiér

2 složkové epoxidové pojivo, pojící hmota k utváření TopStone povrchů.

PolyaStone exteriér/interiér

2 složkové unikátní UV stabilní pojivo.

TopGel
interiér

3 složkový speciální epoxidový čirý gel pro uzavření struktury povrchu TopStone v interiéru.

TopVital interiér/exteriér

2 složkový epoxidový revitalizačnítěr.

 

PurStone Vital exteriér/interiér

2 složkový polyuretanový UV stabilní revitalizační nátěr.

TopPur interiér/exteriér

3 složková hmota na bázi polyuretanu tvořící hydroizolační membránu.

PolyaStone
Wall

Svislé plochyexteriér/interiér 2 složkové UV stabilní pojivo určené k aplikaci stěnového systému.

Kontaktní formulář